Dursun BÖLÜK


VEDA


Değerli okurlarım her başlangıcın bir bitişi vardır. Yeni Şebinkarahisar Gazetesi´nde iki yılı aşkın bir süredir "Derlediklerim"adlı köşemde öğretmenlik ve okul müdürlüğü yaptığım süre içinde derlediğim nasihatler, fıkralar, şiirler, şifalı bitkiler, merak ettikleriniz, deyimler, atasözleri, gerek Türk, gerekse dünyanın başka başka yerlerinde yaşamış ve tarihe mal olmuş bir çok değerli insanın unutulmayan sözleri, Şebinkarahisar ve civarının kültürünü yansıtan gelenek, görenek, adetler, halk oyunları, halk türküleri gibi başlıklar adı altında bir çok yazılar yayınladım.
Yazılarımı yayınlayan Yeni Şebinkarahisar Gazetesinin sahibi Mehmet Yeles´e, editörleri Ahmet Yeles ve Sema Ekinci´ye huzurlarınızda sonsuz teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunar, bundan sonra ki yayın hayatlarında üstün başarılarının devamını dilerim.
Derlediğim yazıları sabırla okuyan, kimi zaman olumlu, kimi zaman da olumsuz eleştirilerde bulunan siz saygıdeğer okurlarım, hepinize hayatınız boyunca sağlık, esenlik ve mutluluklar diler, saygılarımı sunarım. Elveda.