TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDULAR
Daha önce Şebinkarahisar´a voleybolda Türkiye üçüncülüğü ve bir çok başarı getiren beden eğitimi öğretmeni Serdar Turan, Espiye´ye tayin olduktan sonra da başarılarına devam ediyor.
Tarih: 5.6.2018 17:18:01/ 875okunma / 0yorum

2014 yılında Şebinkarahisar´da görev yaptığı okulları Giresun birincisi yaparak Türkiye Şampiyonasında Giresun´u temsil etme hakkı kazanan beden eğitimi öğretmeni Serdar Turan, büyük illerdeki kolejleri geçerek Şebinkarahisar´a Türkiye üçüncülüğü getirmişti.

Başarılarına bir yenisini daha ekleyen Turan,  Bartın´da yapılan 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Küçük Erkekler Voleybol Türkiye Finallerinde Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu ile büyük bir başarıya imza atarak Türkiye şampiyonluğuna ulaştı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDULAR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."