TARİHİ YERLERİ YILDIZLA SÜSLEDİLER
GİFOD Üyesi Yıldız Fotoğrafçıları Engin Ayyıldız, Ahmet Kılıç Hakan Aydın ve Emre Alkan Şebinkarahisar´da tarihi yerlerde yıldız fotoğrafı çektiler.
Tarih: 21.9.2018 16:30:00/ 1468okunma / 0yorum

İlçemizde haftasonu çıkarma yapan Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği (GİFOD) üyeleri ilçemizin tarihi ve turistik yerlerinden yıldız fotoğrafı çekti.

Amatör ve profesyonel fotoğraf sanatçılarının ilgisini çekmeye başlayan ilçemiz geçtiğimiz haftasonu GİFOD üyelerine ev sahipliği yaptı.

Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği (GİFOD) üyesi olan Engin Ayyıldız, Ahmet Kılıç, Hakan Aydın ve Emre Alkan yıldız fotoğrafı çekmek için sık sık yaptıkları atölye çalışmasını Şebinkarahisar´daki fotoğraf tutkunları Engin Deniz ve Serkan Bayraktar ile ilçemizin Çağlayan Şelalesi ve Kılıçkaya Barajı gerçekleştirdi. İlçemize bağlı Çağlayan Köyünde bulunan Çağlayan Şelalesinde yıldız fotoğrafı çekmek isteyen fotoğraf sanatçıları ilçeye gelerek gece geç saatlere kadar yıldız fotoğrafı çektiler.

GİFOD Üyeleri yaptığı açıklamada, "Şebinkarahisar, yıldız fotoğrafçılığı konusunda önemli bir ilçe. Atölye çalışmalarımızı bu kez yoğun ışıktan uzak olan Şebinkarahisar´da gerçekleştirdik. Burada şehir ışıklarından uzak bir çok tarihi ve turistik yer var, bu da biz yıldız fotoğrafçılarını cezbediyor." dedi.

GİFOD üyelerinin özel ilgi gösterdiği ilçemizde, Çağlayan Şelalesi ve Kılıçkaya Barajının yanı sıra Şebinkarahisar Kalesi, Çatalgöl ve bir çok tarihi kilisede yıldız ve samanyolu fotoğrafı çekerek hem ilçemizin fotoğraf belleğini genişletiyorlar hem de diğer fotoğraf sanatçılarının ilçemize gelmesini sağlıyorlar.

 

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: TARİHİ YERLERİ YILDIZLA SÜSLEDİLER
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
PİYANO SANATÇIMIZ İDİL BİRET KONSERİ İLGİ GÖRDÜ
PİYANO SANATÇIMIZ İDİL BİRET KONSERİ İLGİ GÖRDÜ
Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi´nin (BKSM) resmi açılışı dünyaca ünlü piyano sanatçısı Şebinkarahisarlı hemşehrimiz İdil Biret konseriyle yapıldı.
SANATÇIMIZ AZİZ ŞEKER´İN HAYATI TRT RADYOSUNDA TANITILDI
SANATÇIMIZ AZİZ ŞEKER´İN HAYATI TRT RADYOSUNDA TANITILDI
Kemençe sanatçısı hemşehrimiz Aziz Şeker, TRT Türkü Radyosunda tanıtıldı.
Kar Festivali Renkli Görüntüler Oluşturdu
Kar Festivali Renkli Görüntüler Oluşturdu
Şebinkarahisar´da ilk kez düzenlenene ´Kar Festivali´ renkli görüntülere sahne oldu.
KAR FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
KAR FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
´Şebinkarahisar Kar Festivali´ için start verildi.
´KAR FESTİVALİ´ DÜZENLENECEK
´KAR FESTİVALİ´ DÜZENLENECEK
Şebinkarahisar´da bir ilk gerçekleşiyor. Şebinkarahisar Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği´nin organize ettiği etkinlikte 12 Ocak tarihinde ilçemizde kar festivali düzenlenecek.
ŞEBİNKARAHİSAR KIŞIN DA GÜZEL
ŞEBİNKARAHİSAR KIŞIN DA GÜZEL
Şebinkarahisar´da etkili olan kar yağışının ardından seyirlik manzaralar ortaya çıktı.
GENÇLER ŞEBİNKARAHİSAR İÇİN BİR ARAYA GELİYORLAR
GENÇLER ŞEBİNKARAHİSAR İÇİN BİR ARAYA GELİYORLAR
Kablan: "Öğrencilerimizin sorunlarını ve taleplerini yüzyüze çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz"
KAR ŞENLİĞİ İSTENİYOR
KAR ŞENLİĞİ İSTENİYOR
Şebinkarahisar´da kar şenliği yapılması ve ekonomi turizmin kışın da canlandırılması isteniyor.
ÇAMOLUK FASULYESİ TESCİLİ ALDI
ÇAMOLUK FASULYESİ TESCİLİ ALDI
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansınca (DOKA) düzenlenen Doğu Karadeniz Coğrafi İşaretli Ürünlerde Kooperatifçilik Stratejisi Toplantısı düzenlendi.
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."