MİNİKLER OYUN VE SANAT GÜNÜNDE BULUŞTU
İlçemizde Bilişsel Oyun ve Sanat Günü etkinliği düzenlendi.
Tarih: 27.4.2018 10:57:51/ 411okunma / 0yorum

125.Yıl Anaokulu tarafından hazırlanan etkinlikte anaokulu öğrencileri hem eğlendi hem öğrendi. İlçemizdeki tüm anasınıfı öğrencilerinin katıldığı etkinlikte Hükümet Konağı önünde hazırlanan alanlarda minik öğrenciler yıl boyunca yaptığı materyalleri sergiledi. Bununla birlikte öğrenciler sanatsal etkinliklerde de bulundu. Faaliyet ve Sanat Sergisi, Müzik Masası, Drama Masası, Görsel Okuma Köşesi gibi etkinliklerle okulda bir günün nasıl geçtiği anlatıldı. Etkinlikte el becerilerini de geliştiren öğrencilerin aileleri de yanlarında oldu.

125.Yıl Anaokulu tarafından düzenlenen Bilişsel Oyun ve Sanat Günü etkinliğine İlçe Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz ile Belediye Başkanı Şahin Yılancı da katıldı.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: MİNİKLER OYUN SANAT GÜNÜNDE BULUŞTU
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."