MİNİK ELLERİN SERGİSİ AÇILDI
Şebinkarahisar Müftülüğü 4-6 Yaş Grubu Kur´an Kursu öğrencileri tarafından hazırlanan yıl sonu programı yapıldı.
Tarih: 15.5.2018 15:42:03/ 547okunma / 0yorum

4-6 yaş arasındaki minik öğrenciler eğitim-öğretim yılı boyunca hünerlerini ortaya çıkararak  yaptıkları çalışmaları Halk Eğitimi Merkezinde sergilediler.

Şebinkarahisar Müftülüğü´ne bağlı olarak hizmet veren Hisar Kur´an Kursu okul öncesi 4-6 yaş arası anaokulu yıl sonu sergisi 14 Mayıs 2018 tarihinde açıldı. Programda minik elleriyle yıl boyunca yaptığı resim, süslemeler ve el işlerini sergileyen öğrencilerin eserleri beğeni topladı.

 

 

 

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: MİNİK ELLERİN SERGİSİ AÇILDI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."