HEM´DE YIL SONU SERGİSİ
2017-2018 eğitim öğretim yılında HEM tarafından açılan mesleki, sosyal ve kültürel kursların yıl sonu karma sergisi düzenlendi. Şebinkarahisar Halk Eğitim Merkezi 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde açtığı 133 kurs ile 3 bin 589 kursiyere eğitim verdi.
Tarih: 11.6.2018 10:20:51/ 296okunma / 0yorum

İlçemiz Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğündeki kurslarda eğitim alan kursiyerlerin hazırladıkları çalışmalar 5 Haziran 2018 Salı günü düzenlenen yıl sonu sergisinde ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Halk Eğitim Merkezindeki serginin açılış kurdelesini kesen ilçemiz Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz ve Belediye Başkanı Şahin Yılancı, kurs öğreticilerinden yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

El sanatları, giyim, nakış, Tamzara Dokuması, kilim dokuma ve bunun gibi birçok alanda emek verilerek yapılan el işi çalışmaları sergiyle vatandaşların da beğenisine sunuldu.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sabri Çamcı, açıklamasında ihtiyaç olduğunda kursların devam edeceğini söyledi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: SONU SERGİSİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."