ÇAMOLUK BALI MARKA OLUYOR
Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı, İl Genel Meclisi Üyeleri Orhan Uzunkaya ve Abdullah Kürkçü, Çamoluk Tarım Müdürü Ali Tatar, Çamoluk Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Güleç, Çamoluk Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Fatih Düz Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu´nu makamında ziyaret etti.
Tarih: 24.4.2018 19:10:03/ 481okunma / 0yorum

Çakırmelikoğlu; 1 Nisan seçimlerinin ardından Yönetim ve Meclisi yenilenen odanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Çakırmelikoğlunu ziyaret eden heyet, yeni dönem için başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Çamoluk iş dünyası ve Çamoluk Balı´nın tanıtımının da konuşulduğu ziyarette Çakırmelikoğlu;  Kelkit Vadisi´nde bulunan 60 dolayında çiçek çeşidinden üretilen Çamoluk balının, Türkiye´de üretilen kaliteli ballar arasında yer aldığını belirtti. “Çamoluk ilçemiz organik tarım ve bal üretimi üzerine potansiyeli olan bir yöremiz olma özelliğine sahiptir. Çamoluk balının kalitesi ve damak tadı ile dillere şayandır. Markalaşma konusundaki teşebbüsleriniz son dönemlerde hissedilmeye başladı, odamız olarak faaliyetlerinize desteğimiz tamdır.” dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ÇAMOLUK BALI MARKA OLUYOR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."