248 GENÇ ÇİFTÇİYE DESTEK
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında 2018 yılında Giresun il genelinde 248 genç çiftçinin hibe almaya hak kazandığı bildirildi.
Tarih: 6.7.2018 16:23:55/ 957okunma / 0yorum

Giresun Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 248 genç çiftçinin her birinin 30 bin lira olmak üzere toplam 7 milyon 440 bin lira hibe almaya hak kazandığı belirtilerek destek almaya hak kazananların askı listesinin müdürlük web sitesinde yayınlandığı ifade edildi.

Açıklamada, askı listesindeki başvuru sahiplerinin 9 Temmuz-13 Temmuz tarihleri arasında İl ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine gerekli belgelerle birlikte müracaat ederek hibe sözleşmelerini imzalamalarının gerektiği kaydedildi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: GENÇ ÇİFTÇİYE DESTEK
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."